Family Point v Rodinném centru Krumlík

Potřebujete jít s dětmi k lékaři, hrajete si na hřišti nebo si vyřizujete nákupy v blízkosti Sídliště Mír? Právě pro vás je k dispozici místnost pro rodiny s dětmi v přízemí Rodinného centra Krumlík. Místo, kde mohou lidé bezplatně přebalit, nakojit a nakrmit své děti v příjemném prostředí dětského koutku. Navíc máte možnost získat informace o programech a službách pro rodiny v obci či regionu.

Jedná se o nízkoprahovou, neziskovou službu veřejnosti, která zajišťuje stejné podmínky ve všech svých pobočkách. Z důvodu zachování kvality je služba Family Point zapsána v rejstříku ochranných známek. Nositelem myšlenky a držitelem ochranné známky je Centrum pro rodinu a sociální péči v Brně na Biskupské ulici, které se inspirovalo tímto nápadem v Rakousku a převedlo jej na naše podmínky.

Nový Family Point vznikl za spolupráce s již jmenovaným Centrem pro rodinu a sociální péči v Brně (kde bylo otevřeno již 28 těchto „míst pro rodinu“) a za finanční podpory města Český Krumlov. Tato myšlenka se šíří do dalších krajů a prvními v Jižních Čechách jsme se stali právě my. Toto místo je otevřené všem potřebným, tak neváhejte a využijte tuto příležitost.

www.familypoint.cz

Otevírací doba Family Pointu v RC Krumlík během školního roku:

PO: 7:30 – 16:45

ÚT: 7:30 – 18:00

ST: 7:30 – 17:00

ČT: 7:30 – 17:00

PÁ: 7:30 – 15:30

 

Kalendář RC Krumlík:
Kontakty RC Krumlík
Rodinné centrum Krumlík
Urbinská 184
381 01 Český Krumlov
telefon: 774 292 622
e-mail: krumlik@krumlov.cz
Podporují nás:

Jsme na FACEBOOKu
© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz