Ohlasy rodičů:

Tak v první řadě bych chtěla pochválit hlídací babičky i tety (Léňa, Verča, Lída). Jsou míle, příjemné a hezky to s dětmi umí.
Pak se nám líbí prostředí, herna, celková atmosféra, která panuje, hračky (hlavně velká auta, ve kterých se dá sedět).
Chodíme si hrát i do Volné herny, kde si maminka dá v klidu kafíčko ( to se líbí hlavně mamince).
Samozřejmě musíme pochválit i paní vedoucí Petru.
A v poslední řadě musím napsat, že můj syn Šimon se do ŤUŤUŤU (Krumlíka) moc těší a to je pro mě to nejdůležitější a za to vám všem patří velké Díky!"

Andrea Kročková

"Díky Krumlíku se moji synové ještě před nástupem do MŠ mohli setkávat s dětmi svého věku a osvojovat si mnoho dovedností.  Využila jsem také hlídací služby a díky tomu se i na mateřské dovolené mohu alespoň částečně věnovat své profesi. K fungování rodinného centra nemám žádné výhrady a velmi oceňuji vstřícný přístup jejich zaměstnankyň a neustálé zlepšování a rozšiřování nabízených služeb."

J. Rosická 

Poté, co jsme se před rokem přistěhovali do Krumlova, jsme objevili skutečný poklad v podobě RC Krumlík. Zpočátku jsme navštěvovali jen volnou hernu, abychom se lépe seznámili s prostředím - moc se nám líbily prostory RC i atmosféra, která zde vládla.
Také paní učitelky a vedení RC byli mimořádně příjemné, vstřícné a flexibilní. Když jsem pak 2,5 letého synka přihlásila k hlídání, přijali ho, přestože ještě nosil plenky. Myslím si, že přístup všech pracovníků je zde velmi nadstandartní - syn je poněkud akční uličník a přesto k němu všichni chovají mile a dokáží ho zvládnout způsobem respektujícím malou osobnost.
Také obdivuji neustálou snahu vše vylepšovat, rozšiřovat nabídku služeb nebo i fakt, že centrum funguje za velmi rozumné ceny. Kromě hlídání dětí je zde možnost navštěvovat cvičení nebo různé volnočasové aktivity - zúčastnila jsem se například kurzu korálkování nebo burzy dětského oblečení a byla jsem spokojená.
Všechno, s čím jsem se v RC Krumlík dosud setkala bylo pozitivní, přátelské a mohu ho skutečně jen a jen doporučit!:-)

Mgr. Zdenka Broukalová

 

Kalendář RC Krumlík:
Říjen 2020
    2  3  4 
 9  10  11 
 12  13  14  15  16  17  18 
 19  20  21  22  23  24  25 
 26  27  29  30  31  
Kontakty RC Krumlík
Rodinné centrum Krumlík
Urbinská 184
381 01 Český Krumlov
telefon: 774 292 622
e-mail: krumlik@krumlov.cz
Podporují nás:

Jsme na FACEBOOKu
© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz