Táta dneska frčí popáté
30.06.2015, Rodinné centrum Krumlík
Letos proběhl již pátý ročník oslavy Dne otců – Táta dneska frčí. Tentokrát jsme tuto čím dál více oblíbenou a navštěvovanou akci přesunuli do Pivovarských zahrad, kde děti měly dostatek místa k proběhnutí, tatínkové si po dřině na stanovištích mohli za odměnu zajít na pivo a klobásku a maminky to vše mohly s klidem pozorovat z křesílka s kávičkou nebo si zajít popovídat ke stánku kosmetické firmy Mary Kay (jistě o něčem jiném než o autech a lezení po stromech).
Stejně jako loni si s námi počasí zahrávalo a až do poslední chvíle nebylo jisté, jak to s tím sluníčkem vlastně dopadne. Nakonec se ale udělalo krásně a ani na našem vodním stanovišti nikomu nevadilo, že na něj občas cákne studená řeka (snad kromě jedné maminky, která se vykoupala víc, než by jí bylo milé – zase ale bude mít o čem vyprávět). Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo na našem facebooku – zde nám také můžete na zdi nebo u fotek zanechat vzkaz, jak se vám akce líbila. Za veškeré ohlasy budeme rádi.

Protože se na přípravě a realizaci této akce opět podílelo mnoho lidí, ráda bych jim všem poděkovala. Především pak D. Jíchové a P. Cajthamlové za pomoc s organizací, V. Bohoňkové, I. Selucké, L. Murgošové, T. Krbcovi, M. Dvořákové, V. Kutlákové, P. Lišaníkovi, N. Plánské a M. Kaškové za zajištění jednotlivých stanovišť, M. Škrabalovi za obětavé skákání do řeky pro děti i rodiče, kteří se rozhodli si plavbu na duších trochu zpestřit, P. Štikové, I. Talákové a Mary Kay za malování na obličeje dětí i dospělých, M. Březinovi a Outdoor Krumlov za zapůjčení vodních duší a lanového centra, H. Čadové za obveselování všech přítomných v kosím kostýmu, L. Novákové a koníkovi Pepinovi za vožení dětí, M. Zronkové za nafocení celé akce a T. Koubovi za bleskurychlé zapůjčení koz na řezání dřeva jen pár hodin před začátkem. Děkuji samozřejmě také Městu Český Krumlov za finanční příspěvek na akci, J. Shrbenému za zapůjčení Pivovarských zahrad a A. Fenclové a Kavárně v zahradě za vynikající zázvorovou limonádu a jiné povzbuzovače.
Kalendář RC Krumlík:
Srpen 2020
      1  2 
 8  9 
 15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 29  30 
 31       
Kontakty RC Krumlík
Rodinné centrum Krumlík
Urbinská 184
381 01 Český Krumlov
telefon: 774 292 622
e-mail: krumlik@krumlov.cz
Podporují nás:

Jsme na FACEBOOKu
© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz